Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Hrabovo

Hrabovo

Osada Hrabovo se nachází v západní části Ružomberku. Se vznikem osady souvisí vybudování vodního díla v oblasti pro účely zásobování bavlnářských závodů. K rozvoji osady přispěl cestovní ruch, který souvisel s budováním lyžařského střediska v Maline-Brde. V roce 1964 byla z Hrabova vybudována kabinková lanovka na Malino-Brdo. Osada Hrabovo dnes slouží nejen jako dolní stanice uvedené lanovky, ale také jako východisko do Velké Fatry. Kromě chatové oblasti se v ní nacházejí i mnohé příležitosti k rekreaci a sportu. V současnosti se v okolí vodní nádrže realizuje stavba rekreačních budov.

Přeháňky
Počasí 19 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Révayovský Zámeček a park Necpalské vodopády Sklabinský hrad

Vyhledejte své ubytování

Cena od 60 €

Chata Alpina

Hrabovo

Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

Moderní chata Alpina se skládá ze dvou apartmánů se samostatnými vchody, každý s kapacitou pro maximálně 10 osob. Apartmány jsou zcela stavebně oddělené čili hosté se navzájem neruší. Každý apartmán má společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, krbem, TV LCD 42 \ "a satelitem dále 2xWC, 2xsprcha, sauna, 1x 2-lůžkový a 2x 4-lůžkový pokoj. WiFi připojení zdarma 

Dalším možným ubytováním vám může poskytnout Chata Kamenár: http://www.malinobrdo.com/c6/chata-kamenar.html

Kompletní ceník Chaty Alpina najdete na: http://www.malinobrdo.com/c22/cennik-zima-alpina.html

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 39

Apartmanový dom Fatrapark

Hrabovo

Nový Apartmánový dům Fatrapark SKIPARK Ružomberok Nachází se v malebné dolině Hrabovská v Ružomberku. Apartmány nabízí romantickou zimní dovolenou v horach Velkej Fatry. Je v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Skipark Ružomberok - Malino Brdo, která je jen 70 metrů od lanovky !
0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Doporučujeme Cena od 80 eur

Apartmány Fatrapark 2

Hrabovo

Apartmánový dům Fatrapark 2 - vaše oblíbené ubytování v Hrabově. Ubytování je vhodné pro rodiny, páry, lyžařské zájezdy a obchodní cestující.

Máme širokou nabídku apartmánů. Každý apartmán má kuchyňku, koupelnu a většina z nich má také balkon.

Každý, kdo k nám přijde, je okouzlen lokalitou v níž se Fatrapark nachází. Ubytování na Liptově a to konkrétně u nás v Hrabovo je výbornou volbou pro vaši dovolenou.

Nacházíme se v Hrabově, hned u lanovky vedoucí na středisko Ski & Bike Park Malino Brdo Ružomberok. Fatrapark 2 je moderní apartmánový dům, do kterého se nám hosté pravidelně rádi vracejí

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí