Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Malino Brdo

Malino Brdo

Hrabovská dolina ústí přímo do města v jeho západní části. Protéká jím Hrabovský potok, který je ještě v údolí zadržován v přehradě, slouží místním obyvatelům zejména v letních měsících. V současnosti ji využívá i Skipark na umělé zasněžování sjezdových tratí. Na konci Hrabovské doliny je situována nástupní stanice kabinkové lanovky na sedla Malino, dlouhá 1770 m. Vedle výstupní stanice nad sedlem Malino se nacházejí vyhlídkové skalní útvary Haliny.

Přeháňky
Počasí 0 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Révayovský Zámeček a park Necpalské vodopády Sklabinský hrad

Vyhledejte své ubytování

Cena od 60 €

Chata Alpina

Hrabovo

Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

Moderní chata Alpina se skládá ze dvou apartmánů se samostatnými vchody, každý s kapacitou pro maximálně 10 osob. Apartmány jsou zcela stavebně oddělené čili hosté se navzájem neruší. Každý apartmán má společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, krbem, TV LCD 42 \ "a satelitem dále 2xWC, 2xsprcha, sauna, 1x 2-lůžkový a 2x 4-lůžkový pokoj. WiFi připojení zdarma 

Dalším možným ubytováním vám může poskytnout Chata Kamenár: http://www.malinobrdo.com/c6/chata-kamenar.html

Kompletní ceník Chaty Alpina najdete na: http://www.malinobrdo.com/c22/cennik-zima-alpina.html

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 39

Apartmanový dom Fatrapark

Hrabovo

Nový Apartmánový dům Fatrapark SKIPARK Ružomberok Nachází se v malebné dolině Hrabovská v Ružomberku. Apartmány nabízí romantickou zimní dovolenou v horach Velkej Fatry. Je v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Skipark Ružomberok - Malino Brdo, která je jen 70 metrů od lanovky !
0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Doporučujeme Cena od 80 eur

Apartmány Fatrapark 2

Hrabovo

Apartmánový dům Fatrapark 2 - vaše oblíbené ubytování v Hrabově. Ubytování je vhodné pro rodiny, páry, lyžařské zájezdy a obchodní cestující.

Máme širokou nabídku apartmánů. Každý apartmán má kuchyňku, koupelnu a většina z nich má také balkon.

Každý, kdo k nám přijde, je okouzlen lokalitou v níž se Fatrapark nachází. Ubytování na Liptově a to konkrétně u nás v Hrabovo je výbornou volbou pro vaši dovolenou.

Nacházíme se v Hrabově, hned u lanovky vedoucí na středisko Ski & Bike Park Malino Brdo Ružomberok. Fatrapark 2 je moderní apartmánový dům, do kterého se nám hosté pravidelně rádi vracejí

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí