Váš nestranný průvodce po českých a slovenských horách již od roku 2001

Liptovské Revúce

Liptovské Revúce

Liptovské Revúce leží v pramenné oblasti říčky Revúcej, na začátku Revúckej doliny, tvořící hranici mezi Veľkou-Hôľnou Fatrou a předhořím Nízkých Tater - hornatým Zvolenom, v jihozápadním cípu Liptova. Zástavba obce rodinnými domky je soustředěná převážně po obou stranách hlavní cesty a říčky o délce 7 km a v malém rozsahu zasahuje i do přilehlých dolin Revúckej - Veľký Hričkov, Veľká Rakytová, Rakytovec, Malá Turecká, Pilná, Zelenô, Suchá a Šturec.

Přeháňky
Počasí 21 °C
Webkamery - Beskydy
f_city_webcams

Informace pro turisty

Měli byste navštívit - tipy na výlet

Révayovský Zámeček a park Necpalské vodopády Sklabinský hrad

Vyhledejte své ubytování

Cena od 60 €

Chata Alpina

Hrabovo

Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. 

Moderní chata Alpina se skládá ze dvou apartmánů se samostatnými vchody, každý s kapacitou pro maximálně 10 osob. Apartmány jsou zcela stavebně oddělené čili hosté se navzájem neruší. Každý apartmán má společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, krbem, TV LCD 42 \ "a satelitem dále 2xWC, 2xsprcha, sauna, 1x 2-lůžkový a 2x 4-lůžkový pokoj. WiFi připojení zdarma 

Dalším možným ubytováním vám může poskytnout Chata Kamenár: http://www.malinobrdo.com/c6/chata-kamenar.html

Kompletní ceník Chaty Alpina najdete na: http://www.malinobrdo.com/c22/cennik-zima-alpina.html

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Cena od 39

Apartmanový dom Fatrapark

Hrabovo

Nový Apartmánový dům Fatrapark SKIPARK Ružomberok Nachází se v malebné dolině Hrabovská v Ružomberku. Apartmány nabízí romantickou zimní dovolenou v horach Velkej Fatry. Je v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska Skipark Ružomberok - Malino Brdo, která je jen 70 metrů od lanovky !
0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více
Doporučujeme Cena od 80 eur

Apartmány Fatrapark 2

Hrabovo

Apartmánový dům Fatrapark 2 - vaše oblíbené ubytování v Hrabově. Ubytování je vhodné pro rodiny, páry, lyžařské zájezdy a obchodní cestující.

Máme širokou nabídku apartmánů. Každý apartmán má kuchyňku, koupelnu a většina z nich má také balkon.

Každý, kdo k nám přijde, je okouzlen lokalitou v níž se Fatrapark nachází. Ubytování na Liptově a to konkrétně u nás v Hrabovo je výbornou volbou pro vaši dovolenou.

Nacházíme se v Hrabově, hned u lanovky vedoucí na středisko Ski & Bike Park Malino Brdo Ružomberok. Fatrapark 2 je moderní apartmánový dům, do kterého se nám hosté pravidelně rádi vracejí

0 %
Hodnotilo 0 klientů
Více

 
Schovat pozadí